LW-FL-W-50-S 50 W з датчиком руху
Артікул:
U0969493
Виробник:
Lightwell
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Прожектор світлодіодний Lightwell LW-FL-W-50-S 50 W з датчиком руху призначений для зовнішнього та внутрішнього освітлення об'єктів та приміщень: вітрин, банерів, бордів, вивісок, малих архітектурних форм, точкового підсвічування об'єктів, освітлення невеликих приміщень тощо. Світлодіодні прожектори є ефективною альтернативою традиційним джерелам світла. Основною перевагою світлодіодного прожектора є висока світловіддача при малому споживанні електричної енергії.
Функціональні особливості
Датчик руху
Налаштування датчика
  • TIME - встановлення тривалості спрацьовування. (3 сек ~ 480 сек)
  • SENS - встановлення дальності детектування. (4м - 10м)
Висока світловіддача
Ефективне освітлення
Надійна конструкція
Високий ступінь захисту
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Лампочка LEDVANCE T8 EM FOOD P 1200 11,6W/ (4099854045004)
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - G13, споживана потужність - 11.6 Вт, колірна температура - 3300 К, 220-240 В, Особлив..
Дуже мало
Лампочка LEDVANCE T8 EM FOOD P 600 5,2W (4099854044793)
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - G13, споживана потужність - 5.2 Вт, колірна температура - 3300 К, 220-240 В, Особливо..
Дуже мало
Лампочка LEDVANCE T8 EM FOOD P 900 7,9W (4099854045226)
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - G13, споживана потужність - 7.9 Вт, колірна температура - 3300 К, 220-240 В, Особливо..
Лампочка Philips Ecohome LED Bulb 13W 1250lm 865 E27 RCA (929002299817)
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - E27, споживана потужність - 13 Вт, колірна температура - 6500 К, 220-240 В, Особливос..
Лампочка Philips Ecohome LED Bulb 15W 1450lm E27 840_RCA (929002305217)
Тип лампи - світлодіодна (LED), тип цоколя - E27, споживана потужність - 15 Вт, колірна температура - 4000 К, 220-240 В, Особливос..