CS190/1600
Артікул:
U0976538
Виробник:
GTM
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Використання - ручне, Призначення - побутовий, Потужність - 1600 Вт, Діаметр диска - 190 мм, заміна оснащення - ключова, живлення - мережа
GTM CS190/1600 - електроінструмент для поздовжніх, поперечних розпилів, розпилів під скосом деревини та інших матеріалів, без стаціонарного закріплення. Пила може працювати з пиляльним диском діаметром до 190 мм і забезпечує максимальну глибину пропилу 66 мм. Призначається для побутового використання в домашньому господарстві при ремонті, будівництві тощо.
Переваги дискової пилки GTM CS190/1600
  • Потужний двигун на 1600 Вт забезпечує високу ефективність виконання робіт
  • Можна працювати як однією, так і двома руками
  • Дозволяє використовувати пильні диски діаметром від 175 мм до 190 мм