Кронштейн 32-65FIX400 належить до фіксованої моделі кріплень, яка не передбачає зміни положення екрана. Це кріплення призначене для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екрана від 32" до 65''. Кронштейн Satelit 32-65FIX400 є універсальним, оскільки має регульований діапазон стандарту VESA min 200 х 200, max 400 х 400 і розрахована на максимальну вагу телевізора 40 кг. Купуючи телевізор, багато хто вибирає його розміри, діагональ і дизайн так, щоб панель гармонійно вписалася в інтер'єр.
ПАРАМЕТРИ СУМІСНОСТІ З ТЕЛЕВІЗОРОМ
Такий параметр, часто вказується в інструкції-описі до кожного телевізора. Кронштейн Satelit 32-65FIX400 є універсальним, оскільки має регульований діапазон стандарту VESA. Мінімальний показник становить 200 х 200 мм, максимальний 400 х 400 мм і підійде для телевізорів із діагоналлю 32-65 дюймів.