HCVH-Y2000TBK
Артікул:
U0706571
Виробник:
HEINNER
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
20 кв. м., 2000 Вт, механічне, підлоговий, світловий індикатор роботи, чорний, конвектор
Електричний конвектор HEINNER HCVH-Y2000TBK – сучасний опалювальний прилад і незамінний помічник по обігріву приміщення до 20 кв.м. Зручна та функціональна модель призначена для установки на підлогу, проста в управлінні та експлуатації. Конвектор з механічним управлінням, потужністю 2000 Вт та функцією захисту від перегріву.
Потужність і безпека
HEINNER HCVH-Y2000TBK працює від стандартної електричної мережі на 220 – 240В. Максимальна потужність моделі складає 2000 Вт. Можна також встановити потужність від 1250 Вт до 2000 Вт. Обладнаний захистом від перегріву, термостатом та турборежимом.