YT-DZ47-63-1P-100A
Артікул:
U0942521
Виробник:
Voltronic
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Кількість полюсів - 1P, Номінальний струм - 100A
Використання:
Характеристики:
  • Модель: YT-DZ47-63-1P-100A
  • Тип: автоматичний вимикач однополюсний
  • Номінальний струм: 100A
  • Номінальна напруга: 48V
  • Клас захисту: B63
  • Спосіб монтажу: на DIN-рейку
  • Ступінь захисту: IP20 (для захисту від попадання твердих об`єктів діаметром понад 12 мм)