GR1333D364L9/8G
Артікул:
U0000480
Виробник:
Goodram
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
DDR3, 8 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 1333 МГц, Таймінги - CL9, Напруга живлення - 1.5 В
DDR3 8192Mb GOODRAM (GR1333D364L9/8G) - це одне планка пам'яті, об'ємом 8192Mb. Пам'ять працює з тактовою частотою 1333MHz, і з піковою швидкістю передачі даних 10600 МБ / с.