F4-3000C16D-16GISB
Артікул:
U0210419
Виробник:
G.Skill
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
DDR4, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 3000 МГц, Таймінги - CL16, Напруга живлення - 1.35 В, Підсвічування - немає, підтримка профілю XMP
Оперативна пам'ять комп'ютера або ноутбука – це один з найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за продуктивність додатків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані і команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій. Основні характеристики – це тип оперативної пам'яті; обсяг; тактова частота; таймінги (або латентність) оперативної пам'яті; фірма-виробник. Тому, плануючи апгрейд комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад оперативну пам'ять DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz G.Skill (F4-3000C16D-16GISB). Адже збій у роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Також, вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі у вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного запам'ятовуючого пристрою, а, значить, і всієї системи в цілому.