LW-SQ-RCD-18 18 W
Артікул:
U0969513
Виробник:
Lightwell
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
світлодіодна (LED) панель, Тип світильника - настінний, стельовий, Призначення - внутрішне освітлення, Форма - квадратна, тип монтажу - вбудований, Потужність - 18 Вт, 1450 Лм, 6500 K, 220 - 240 В, Smart-керування - немає, білий
Lightwell LW-SQ-RCD-18 18 W — компактний та економічний світлодіодний світильник квадратної форми. Завдяки своїй потужності у 18 Вт, він забезпечує м'яке освітлення, яке підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень.
Основні характеристики:
  • Тип світильника: вбудований LED світильник
  • Потужність: 18 Вт