Телескоп Bresser Messier AR-90S/500 EQ3 являє собою короткофокусний середньоапертурний рефрактор з якісною оптикою і екваторіальним монтуванням німецького типу. Короткофокусні рефрактори з діаметром лінзи 90 мм забезпечують велике поле зору і досить широкі можливості як планетарних спостережень, так і для спостережень зоряних скупчень, не вносячи при цьому значних хроматичних спотворень зображення і залишаючись доступними за ціною. Цікавим аксесуаром в комплектації є адаптер для смартфона, за допомогою якого легко фотографувати об'єкти спостережень на камеру вашого смартфона. Опціонально телескоп може бути пов'язаний з PC-окуляром для запису і редагування зображень і відеороликів нічного неба.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Бінокль XD Precision Advanced 10х50 WP (XDB41050)
XDB41050
кратність наближення - 10х, Діаметр вихідної зіниці - 5 мм..
Дуже мало
Бінокль Vortex Raptor 8.5x32 WP (920002)
кратність наближення - 8.5х, Діаметр вихідної зіниці - 3.8 мм, Корпус - полікарбонатБіноклі серії Raptor від компанії Vortex мають..
Дуже мало
Мікроскоп Sigeta MicroGlass 100x (65137)
Мікроскоп Sigeta Poseidon 100x, 400x, 900x (65902)
Телескоп Konus KonusFirst-600 50/600 (1723)
Максимальне корисне збільшення - 100x, Фокусна відстань - 600 мм, Оптична конструкція - рефрактори, Тип монтування - азимутальнеKo..