WQH-2000B
Артікул:
U0696161
Виробник:
WetAir
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
15 кв.м, 1200 Вт, механічне, підлоговий, ручка для переміщення, 1.17 кг, чорний, інфрачервоний обігрівач
  • Економія електроенергії;
  • Нижча конвекція (тепловий рух обсягів повітря) знижує кількість пилу, що підноситься з підлоги.
Особливості інфрачервоного нагрівача WetAir WQH-2000В
Серед основних переваг цього приладу можна виділити:
  • Регулювання потужності. У разі натискання однієї з клавіш вмикається одна лампа і WetAir WQH-2000B починає працювати на потужності 600 Вт. У разі натискання обох клавіш нагрівач починає працювати в режимі максимальної потужності 1200 Вт.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Обігрівач AENO Premium Eco Smart GH2S (AGH0002S)
AGH0002S
30 кв.м, 700 Вт, SMART-керування, підлоговий, настінний, захист від перекидання, захист від дітей, управління з смартфона, можливі..
Дуже мало
Обігрівач Neo Tools 90-035
3 кв.м, 1000 Вт, електронне, підлоговий, IP44, економний нагрівальний елемент, 3.2 кг, сірий, інфрачервоний обігрівачІнфрачервоний..
Дуже мало
Обігрівач Neo Tools 90-151
20 кв. м., 1000 Вт, механічне, підлоговий, захист від перегріву, автоматичне відключення при перекиданні, коліщата / ніжки для пер..
Обігрівач Philips CX5120/11
CX5120/11
20 кв. м., 2000 Вт, електронне, підлоговий, економічний режим, автовідключення, Вентилятор, автоматичний режим, 2.4 кг, чорний, те..
Обігрівач Grunhelm GCH-500WH
GCH-500WH
10 кв.м, 500 Вт, механічне, настінний, захист від перегріву, захист від бризок води, мармур, керамічний обігрівачСучасний енергоеф..