WFD-K380W
Артікул:
U0980655
Виробник:
WetAir
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Тип управління - механічний, потужність - 380 Вт, система сушки - нагрівальна, кількість секцій - 5, габарити - 30 х 30 х 28.5 см
Електросушарка для овочів та фруктів WetAir WFD-K380W
Особливості:
  • Механічне керування
  • Вибір температури нагріву від 35С до 70С
  • 5 шт пластикових піддонів для фруктів та овочів
Сушіння продуктів – ефективний спосіб їх консервування.
За допомогою цього приладу ви також можете сушити квіти, лікарські рослини, готувати злаки.
Ці секції забезпечують достатньо місця для сушіння значної кількості їжі за одну просту операцію. .
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Сушка для овочів та фруктів Gorenje FDK500GCW
FDK500GCW
Тип управління - електронний, потужність - 380 Вт, система сушки - конвективна, кількість секцій - 5, габарити - 31 × 31 × 31 смЕл..
Дуже мало
Сушка для овочів та фруктів Rotex RD310-W
RD310-W
Тип управління - механічний, потужність - 360 Вт, система сушки - конвективна, кількість секцій - 5, габарити - 32 х 32 х 23 смЛег..
Дуже мало
Сушка для овочів та фруктів Grunhelm BY1102
BY1102
Тип управління - механічний, потужність - 245 Вт, система сушки - конвективна, кількість секцій - 5Сушарка Grunhelm BY1102 це комп..
Сушка для овочів та фруктів Gorenje FDK600DB
FDK600DB
Тип управління - електронний, потужність - 580 Вт, кількість секцій - 6, габарити - 280 х 310 х 370 мм..