DS2800/45
Артікул:
U0976504
Виробник:
GTM
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
мережа, 2800 об/хв, 45 мм, 125 кг/год, 60 л, 105 дБ, IP X4, 25 кг
GTM DS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
  • Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
  • 2800 Вт - споживана потужність двигуна
  • 2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
  • 45 мм - максимальна товщина гілок
  • 60 л - місткий сміттєзбірник
  • Електронний захист від перевантаження
  • Захист від випадкового запуску подрібнювача
  • Вологозахищена панель керування
  • Металева протиріжуча пластина-направляюча
  • Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
  • Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
  • Захист корпусу по стандарту IPx4
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Садовий подрібнювач AL-KO Easy Crush LH 2810 (113873)
мережа, 42 мм, 50 л, 29 кг..
Дуже мало
Садовий подрібнювач AL-KO Easy Crush MH 2810 (113872)
мережа, 42 мм, 50 л, 25 кг..