DFS9200B1G
Артікул:
U0965040
Виробник:
DeWALT
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Тип скоби - DFS, Вид - скоби, U-подібна, для скобозабивного пістолета, Висота скоби - 50 мм, Товщина скоби - 4 мм, 960 шт
Особливості DFS9200B1G
✔ Для степлера скобозабивного акумуляторного безщіткового DCFS950.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Набір свердл Tolsen по кераміці/склу 5шт 4-5-6-8-10 мм (75688)
Дуже мало
Вінчик будівельний Tolsen SDS-PLUS для фарби 600х100х10 мм (40102)
Призначення - для сухих сумішей, для фарби, для лаків, для рідких розчинів, Тип хвостовика - SDS-Plus, Діаметр - 100 мм, Довжина -..
Дуже мало
Захисні рукавиці Milwaukee з опором порізам 5 рівня, 11/XXL (4932471427)
Тип - один комплект, Призначення - універсальні, Кількість - 1 пара, Розмір - 11", спандекс, скловолокно..
Акумулятор до електроінструменту Milwaukee Li-Ion M12 B6, 6Ah (4932451395)
Акумулятор до електроінструменту Skil BR1E3107 AA, 2,0 Ah (11072600101)
Тип акумуляторів - Li-Ion, ємність - 2 Аг, Напруга, В - 20 ВЦя потужна батарея «20 В Макс.» (18 В) 2,0 А·год зі світлодіодним інди..