THICK1801
Артікул:
U0997354
Виробник:
Total
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Призначення - для кабелю, Комплектація - один ніж, матеріал корпуса - пластик, тип леза - монолітне
Ніж електрика TOTAL THICK1801 використовується для зняття ізоляції, для зачищення кабелю, електродротів. Вироблений за міжнародним стандартом електробезпеки EN 60900 VDE. Діелектричне покриття робить безпечною роботу в побутових електромережах (до 1000 В змінного струму). Матеріал леза – нержавіюча сталь. Розмір: 50х180 мм.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Ніж монтажний Stanley выдвижные лезвия, длина ножа 155мм (2-10-099)
Дуже мало
Ніж монтажний Stanley выдвижное лезвие шириной 18мм, длина ножа 165мм (0-10-018)
Дуже мало
Ніж монтажний Tolsen діелектричний 50х180 мм прямий (V50418)
V50418
Призначення - монтаж / для кабелю, Комплектація - один ніж, тип леза - монолітне..
Ніж монтажний Tolsen діелектричний 50х185 мм демонтажний (V51416)
V51416
Призначення - монтаж / для кабелю, комплектація - один ніж, тип леза - монолітне..
Ніж монтажний Tolsen сегментний 18 мм алюмінієвий (30002)