IACC1150
Артікул:
U0813293
Виробник:
Toptul
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Матеріал інструменту - метал, система вимірювання - метрична, точність вимірювання - 0.02 мм
Штангенциркуль електронний 150 мм, 0.01мм TOPTUL IACC1150
Характеристики:
  •  Тип: Електронний
  • Довжина: 235 мм
  • Діапазон вимірювання: від 0 до 150 мм
  • Довжина губок: 40 мм
  • Градація: 0.02 мм/ 0.001 inch
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Штангенциркуль Topex 150 мм (31C615)
31C615
Матеріал інструменту - нержавіюча сталь, система вимірювання - метрична, точність вимірювання - 0.05 мм/м«Grupа Topex» – компанія,..
Дуже мало
Штангенциркуль Topex цифровий, 150 мм (31C628)
31C628
Матеріал інструменту - нержавіюча сталь, система вимірювання - метрична, дюйми, точність вимірювання - 0.02 мм/м «Grupа Topex» – ..
Штангенциркуль Topex цифровой, 200 мм (31C625)
31C625
Штангенциркуль Tolsen "ПРОФІ" 150 мм цифровий 0.01мм (35053)
Матеріал інструменту - нержавіюча сталь, система вимірювання - метрична, дюйми, точність вимірювання - 0.01 мм..
Штангенциркуль Tolsen 150 мм хром (35048)
Матеріал інструменту - нержавіюча сталь, система вимірювання - метрична, точність вимірювання - 0.05 мм/мШтангенциркуль Tolsen з т..