APS-1000CB
Артікул:
U0061762
Виробник:
Chieftec
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V v2.3, 1000 Вт, 24+8+8 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 6x6+2 pin, SATA - 9, Peripheral - 3, +12V1 - 20A, 1x140 мм, 155 x 150 x 87 мм
Блок живлення CHIEFTEC 1000W (APS-1000CB) -ця серія A-135 від Chieftec, що має зручну в обігу організацію кабельного "господарства", виключно тихий, з ККД більше 85%. Особливості: потужність 1000 Вт; особливі властивості модульні (з відстібними проводами); охолодження 1 вентилятор (140 мм); тип роз'єму підключення до материнської плати ATX 24pin; тип роз'єму підключення живлення процесора 1x4 +4 pin, 1x8pin; кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4; тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4x6 +2 pin; кількість роз'ємів для підключення HDD / FDD / SATA 2/1/9; довжина кабелю 0.55.
Блок живлення CHIEFTEC 1000W (APS-1000CB) характеризується наявністю «бронзового» сертифіката 80 Plus (ККД не менше 81% в мережах 230 В), 140-мм вентилятора з регульованою швидкістю обертання і активного механізму корекції коефіцієнта потужності . Крім того, заявлено відповідність пристроїв A-1000 стандарту ATX12V v2.3 і підтримка процесорів Intel Haswell, що вимагають малої сили струму по лінії +12 В (від 0.05 А) в сплячому режимі.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення Chieftec 550W (GDP-550C)
GDP-550C
ATX 12V v2.3, 550 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 45A, 1x140 мм, 160 x 150 x 87 ммБ..
Дуже мало
Блок живлення Chieftec 750W (GDP-750C)
GDP-750C
ATX 12V v2.3, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 3, +12V1 - 62A, 1x140 мм, 160 x 150 x 87 ммМ..
Дуже мало
Блок живлення Delux 450W (DLP-30D)
DLP-30D
ATX 12V v2.3, 450 Вт, 24 pin, CPU - 4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 21А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммБлок ж..
Блок живлення Gamemax 500W (GM-500)
GM-500
ATX 12V v2.3, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6 pin, SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 20A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 ммБло..
Блок живлення Xilence 500W (XP500R7)
XP500R7
ATX 2.31, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 32A, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммБлок ..