SFX-250VS
Артікул:
U0126636
Виробник:
Chieftec
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
SFX, 250 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 18.5А, 1x80 мм, 100 х 124 х 64 мм
Блок живлення CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) - новий блок живлення невеликого формату з потужністю 250 Вт, якої цілком достатньо для щоденного використання для простої офісної системи.
Придбання Блоку живлення CHIEFTEC 250W (SFX-250VS) так само позитивно позначиться на енергозбереженні вашої системи, і не змусить вас сильно витратитися. Купивши це джерело безперебійного живлення, Ви отримаєте відмінне рішення як для домашнього, так і офісного застосування.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення Xilence 500W (XP500R7)
XP500R7
ATX 2.31, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 32A, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммБлок ..
Дуже мало
Блок живлення Gamemax 550W (GP-550)
GP-550
ATX 12V v2.3, 550 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 5, Peripheral - 3, +12V1 - 19A, 1x140 мм, 150 x 140 x 86 ммБ..
Дуже мало
Блок живлення Gamemax 450W (GP-450)
GP-450
ATX 12V v2.3, 450 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 28A, 1x140 мм, 150 x 150 x 86 мм ..
Блок живлення Gamemax 400W (GM-400-8CM)
GM-400-8CM
ATX 12V v2.3, 400 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 11A, 1x80 мм, 140 x 150 x 86 ммБлок ..
Блок живлення Gamemax 500W (GM-500B)
GM-500B
ATX 12V v2.3, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6 pin, SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 20A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 ммБло..