SFX-350BS
Артікул:
U0083993
Виробник:
Chieftec
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
SFX, 350 Вт, 20 pin, CPU - 4+4pin, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 18A, 1x80 мм, 125 x 100 x 64 мм
Блок живлення CHIEFTEC 350W (SFX-350BS) - це якісний джерело електроживлення, призначений для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БЖ і при цьому залишається малошумним.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення Chieftec 550W (GDP-550C)
GDP-550C
ATX 12V v2.3, 550 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 45A, 1x140 мм, 160 x 150 x 87 ммБ..
Дуже мало
Блок живлення Chieftec 750W (GDP-750C)
GDP-750C
ATX 12V v2.3, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 3, +12V1 - 62A, 1x140 мм, 160 x 150 x 87 ммМ..
Дуже мало
Блок живлення Delux 450W (DLP-30D)
DLP-30D
ATX 12V v2.3, 450 Вт, 24 pin, CPU - 4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 21А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммБлок ж..
Блок живлення Gamemax 500W (GM-500)
GM-500
ATX 12V v2.3, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6 pin, SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 20A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 ммБло..
Блок живлення Xilence 500W (XP500R7)
XP500R7
ATX 2.31, 500 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 32A, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммБлок ..