GPA-450S8
Артікул:
U0023593
Виробник:
Chieftec
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V v2.3, 450 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, GPU - 1x6+2 pin, SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 21А, 1x120 мм, 150 x 140 x 87 мм
Блок CHIEFTEC 450W (GPA-450S8) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.