GPS-600A8
Артікул:
U0024637
Виробник:
Chieftec
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V v2.3, 600 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 46A, 1x120 мм, 140 x 150 x 87 мм