PSU-400-12
Артікул:
U0186736
Виробник:
Vinga
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V v2.3, 400 Вт, 24 pin, CPU - 4pin, SATA - 2, Peripheral - 2, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм
Блок живлення Vinga 400W (PSU-400-12) - це 400-ватний блок живлення, що забезпечить живленням усі елементи системи. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.
Основним параметром будь-якого комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У даного блоку вона складає 400W, що забезпечить живленням всі елементи системи середнього рівня.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
PSU-400-12 black
ATX 12V v2.3, 400 Вт, 24 pin, CPU - 4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 20A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 ммБлок ж..