PSU-400-F3
Артікул:
U0217878
Виробник:
Vinga
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V, 400 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 22A, 1x120 мм