VPS-700B1
Артікул:
U0931088
Виробник:
Vinga
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 58А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
Vinga 700W (VPS-700B1) – БЖ, що відрізняється підвищеною потужністю, практичністю і економічністю. Він не тільки відносно недорого коштує сам по собі, але і в процесі експлуатації більш ефективно передає споживану комп'ютером енергію, оскільки володіє рівнем енергоефективності 80 PLUS Bronze, що підтверджено відповідним сертифікатом.
Довжина дротів 600 мм
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S)
HP1-J600GD-F12S
ATX 12V v2.52, 600 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 50A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм..
Дуже мало
Блок живлення Casecom 700W (CM 700 ATX)
CM 700 ATX
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, SATA - 4, +12V1 - 52A, 1x120 мм, 155 x 150 x 86 мм..
Блок живлення Gamemax 700W (GX-700)
GX-700
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 58А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммGameMax GX..