ZM800-TXII
Артікул:
U0619023
Виробник:
Zalman
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V V2.31, 800 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 4, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
Блок живлення Zalman MegaMax ZM800-TXII (800W) – для сучасних персональних комп'ютерних систем бюджетного та середнього рівня складності, сертифікований та відповідає стандарту 80 PLUS.
Особливості:
  • Формат ATX – стандартні розміри – 140х150х86 мм – сумісність із більшістю корпусів;
  • Сучасна компонентна база - складається з надійних та високопродуктивних складових;
  • Фільтр електромагнітних завад для оптимізації роботи системи;
  • Забезпечує стабільну напругу без перевантажень по вхідному струму;
  • Конструкція з одинарною шиною – показники до +12В та 630Вт доступної потужності при ефективності 90%, стабільна напруга живлення процесора та відеокарти, які є основними компонентами ПК;
  • Оптимальне охолодження компонентної бази блоку живлення: активне – за допомогою тихого 120мм вентилятора та пасивне – за допомогою вбудованого подвійного алюмінієвого радіатора;