F4-3000C16D-16GVRB
Артікул:
U0314899
Виробник:
G.Skill
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
DDR4, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 3000 МГц, Таймінги - CL16, Напруга живлення - 1.35 В
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz RipjawsV Red G.Skill (F4-3000C16D-16GVRB) допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками, архівування, шифрування, робота з базами даних, комп'ютерні ігри, а також багато інших завдань.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz RipjawsV Red G.Skill (F4-3000C16D-16GVRB) створений на базі нового покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії, модулі пам'яті DDR4 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК. Модулі пам'яті DDR4 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR3.