PC-186 CEE7/7-C13-CCA15
Артікул:
U1086058
Виробник:
Voltronic
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Кабель живлення C13 1.5m 0.75mm2 90° corner Voltronic (PC-186A CEE7/7-C13-CCA15)
PC-186A CEE7/7-C13-CCA15
Дуже мало
Кабель живлення USB to DC 5.5x2.1mm 0.8m 12V 1.5A XoKo (DC-5-12-1,5A)
DC-5-12-1,5A
Кабель живлення C13 1m Cablexpert (PC-186-1M)
PC-186-1M
Тип - кабель, роз'єм 1 - CEE 7/7, роз'єм 2 - IEC C13, довжина - 1 мКабель живлення GEMBIRD PC-186 - кабель живлення (220V) для під..