27E1N1100A/00
Артікул:
U0940126
Виробник:
Philips
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1300:1, 18.8 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 x Нeadphone, 1 х 3.5мм Mini-Jack, регулювання нахилу, 617 x 457 x 211 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 4 кг, чорний