DA180PM111 / A40252
Артікул:
U0386908
Виробник:
Dell
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 180 Вт
Список альтернативних партномерів:
DA180PM111, LA180PM180, 074X5J, ADP-180MB B, WW4XY
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)