AP45KMAG2
Артікул:
U0119491
Виробник:
PowerPlant
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - MagSafe 2, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Блок живлення до ноутбука PowerPlant APPLE 220V, 45W: 14.85 V 3.05 A (MagSafe 2) (AP45KMAG2) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків APPLE, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant APPLE 220V, 45W: 14.85 V 3.05 A (MagSafe 2) (AP45KMAG2) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.