WM-SA42B6544
Артікул:
U0323221
Виробник:
PowerPlant
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Samsung, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 42 Вт
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до ноутбуку Merlion ACER 90W 19V 4.74A разъем 5.5*1.7 (M01753)