ACX18A3010
Артікул:
U0154385
Виробник:
PowerPlant
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
Мережеві
Блок живлення для планшета PowerPlant ACER 220V 18W 12V 1.5A (3.0 * 1.0) (ACX18A3010) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення PowerPlant ACER 220V 18W 12V 1.5A (3.0 * 1.0) має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до планшета PowerPlant Microsoft 220V 45W 12V 3.6A (5pin) (MI43ASPE)
MI43ASPE
Дуже мало
Блок живлення до планшета PowerPlant ACER 220V 18W: 12V 1.5A (3.0*1.0) (AC18A3010)
AC18A3010
Блок живлення до планшета Microsoft 43W 12В, 3.6А, разъем 5-pin special + USB (model 1536 / A40218)