BV800I-GR
Артікул:
U0320761
Виробник:
APC
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 450 Вт, 800 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 170-280 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - без дисплея, 160 x 92 x 305 мм, 5.3 кг
Джерело безперебійного живлення APC BV800I-GR
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 RLE (10121100)
для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1320 Вт, 2200 В*А,..
Дуже мало
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 3000 RLE (10121101)
для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1800 Вт, 3000 В*А,..