RTP1500D
Артікул:
U0173363
Виробник:
Ritar
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт, 1500 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 175-265 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 2, LCD - дисплей, 188 x 120 x 350 мм, 12 кг
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-D (RTP1500D) для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощо