2E-PSPLW100
Артікул:
U0831413
Виробник:
2E
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
100, чорний
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Портативна сонячна панель Neo Tools 120Вт регулятор USB-C 2xUSB 1316x762x15мм IP64 3.5кг (90-141)
120, 18, 6.67, BlackПортативна сонячна панель 120W 90-141 NEO — це пристрій, що дозволяє зручно заряджати 12-вольтові акумулятори ..
Дуже мало
Портативна сонячна панель EcoFlow 100W (ZMS330)