XP750R6.2 BULK
Артікул:
U0921768
Виробник:
Xilence
Дуже мало
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
ATX 12V v2.52, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 5, Peripheral - 3, +12V1 - 29А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
Блок живлення Xilence XP750R6.2 потужністю 750 Вт забезпечує стабільну напругу, високу ефективність та енергозбереження. Він ідеально підходить для використання в домашніх і офісних ПК.
  • Інноваційний Airflow-Design сприяє поліпшеному відтоку тепла.
У блоці живлення передбачено такі технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OLP (захист від перевантаження).
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення Vinga 700W (VPS-700B1)
VPS-700B1
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 58А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммVinga 70..
Дуже мало
Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S)
HP1-J600GD-F12S
ATX 12V v2.52, 600 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 50A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм..
Блок живлення Casecom 700W (CM 700 ATX)
CM 700 ATX
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, SATA - 4, +12V1 - 52A, 1x120 мм, 155 x 150 x 86 мм..
Блок живлення Gamemax 700W (GX-700)
GX-700
ATX, 700 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 58А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 ммGameMax GX..