25G3ZM/BK
Артікул:
U0870804
Виробник:
AOC
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
24.5", VA, 1920 x 1080, 240 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 3000:1, 25 Вт, 2 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 557.3 х 503 х 258.8 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 4.24 кг, чорний