EG-UPS-PS3000-01
Артікул:
U0294014
Виробник:
EnerGenie
Закінчився
Доставка Новою Поштою, від 80грн.
для мережевого обладнання, для побутової техніки, для відеоспостереження, для робочих станцій, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 2400 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 4, LCD - дисплей, 467 х 336 х 190 мм, 28.2 кг
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01, 3000VA (EG-UPS-PS3000-01)
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Пристрій безперебійного живлення APC BV500I-GR
BV500I-GR
для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 170-280 В, АКБ ..
Дуже мало
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 RLE (10121100)
для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1320 Вт, 2200 В*А,..
Дуже мало
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 3000 RLE (10121101)
для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1800 Вт, 3000 В*А,..
Пристрій безперебійного живлення Full Energy BBG-1210/8 (2447)
для відеоспостереження, 120 Вт, 120 В*А, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - без дисплея, 203 х 165 х 75 ммІмпульсне джерело безпер..
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-500 LCD (300Вт),12V (RTSW-500 LCD)
RTSW-500 LCD
для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 17..